نشانی وب‌سایت ما https://darabgerdmobile.ir که با مدیر ,وب سایت مهندس نبی اله عابدی و مدیر فروشگاه جناب اقای سهراب عابدی می باشد اداره میشود . جهت ارتباط مستقیم با مدیر سایت از طریق شماره تماس 09173306651و مدیریت فروشگاه با شماره09909656500میتوانید ارتباط برقرار نمایید و همچنین اطلاعات دقیق تماس با ما را از صفحه‌ی تماس با ما مشاهده کنید.

خدمات موبایل دارابگرد

پس از ده سال فعالیت در زمینه فروش موبایل و تعمیرات موبایل به صورت کاملا تخصصی و با توجه به این که یکی از دغدغه های تعمیرکاران موبایل فراهم نمودن قطعات موبایل است رسالت خویش را بر این نهادیم که قطعات اصل و و کارکرده (استوک) که توسط تعمیرکاران مجرب ما از روی موبایل اصل باز می شود را به مشتریان خود در سراسر کشور در قالب فروشگاه اینترنتی موبایل دارابگرد عرصه نماییم .پروسه‌ی خرید ما از منابع مجاز و کاملا قانونی میباشد و مشتریانی که از ما خرید مینمایند میتوانند محصول خریداری شده را از طریق پست جمهوری اسلامی تحویل بگیرند.

قوانین و مقررات

ما خود را ملزم به رعایت قوانین و مقررات کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران میدانیم و خود را موظف به اجرای قوانین و مقررات فضای مجازی میدانیم.

1- پرداخت امن

جهت پرداخت امن ما از درگاه‌های مجاز و قانونی استفاده مینماییم. کاربران نیز موظفند هنگام پرداخت وجه از روشهای غیر قانونی و فیشینگ خودداری نمایند که در صورت رخ دادن این چنین اتفاقاتی ما موظف به گزارش دادن به پلیس فتا خواهیم بود.

جهت تکمیل مراحل خرید نکات زیر را درنظر بگیرید.

2-ثبت اطلاعات پستی

ما برای اینکه ارسال دقیقی داشته باشیم مجبور به ثبت اطلاعات پستی شما هستیم . پس لطفا اطلاعات را صحیح وارد نمایید. ما متعهد میگردیم که اطلاعات شما نزد ما خواهد ماند و از در اختیار گذاشتن آن به دیگران جدا خودداری خواهیم کرد.

3-هزینه‌ی ارسال

برای خریدهای زیر 250 هزار تومان هزینه‌ی پست برعهده‌ی خریدار میباشد .

ضمانت نامه

بنا به هر علتی از پروسه‌ی خرید و یا محصول رضایت نداشتید مارا در جریان بگذارید. محصولات ما دارای ضمانت تست پس از نصب و تحویل می باشند مدت زمان تست به مدت مشخص پس از نصب می باشد این مدت در صفحه توضیحات کالا درج شده است

نکته:(ضمانت بازگشت شامل کالایی که شکسته شده باشد نمیشود بجز مواردی که ثابت شود در پروسه‌ی ارسال کالا دچار شکستگی شده است)

شکایات ، انتقادات و پیشنهادات

شما مشتریان عزیز از طریق صفحه‌ی تماس با ما هرگونه شکایت یا انتقاد و یا پیشنهادی داشته باشید میتوانید با ما در میان بگذارید. از همکاری صمیمانه‌ی شما سپاسگذارم